UMÓW WIZYTĘ

Godziny przyjęć:
Pn-Czw-Pt: 8.30-14.30
Wt-Śr: 14.30-20.30
Sobota: Po wcześniejszej rejestracji telefonicznej
Rejestracja telefoniczna:
Telefon: + 48 91 439 00 39
Kom: 0 501 225 801
E-mail
Wyślij do nas maila, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Lek. dentysta Anetta Byrska
Stomatologia ByrskaDentic

 

Nowoczesny gabinet stomatologiczny to gabinet spełniający określone wymogi – dobrze wyposażony, wykonujący usługi na wysokim poziomie, przyjazny pacjentowi i środowisku. 


Stomatolog przyjazny pacjentowi – to supernowoczesne metody leczenia, zgodnie z przyjętymi w świecie trendami (wykorzystanie w użytkowanym sprzęcie zaawansowanych technologii). 

Dentysta przyjazny dziecku -  dzieci obawiają się wizyt u dentysty,dlatego w naszym gabinecie dbamy o to, aby leczenie stomatologiczne było dla dziecka pozytywnym doświadczeniem. Współpraca z dzieckiem w miłej atmosferze umożliwia  fachowe,szybkie i skuteczne przeprowadzenie zabiegu.

Przyjazny środowisku – to gabinet, w którym zgodnie z przyjętymi zasadami dbamy o ekologię z wykorzystaniem supernowoczesnego, energooszczędnego sprzętu. 
Innowacją wyróżniającą nasze unity jest fakt wyposażenia ich w separatory amalgamatu (urządzenia służące do zatrzymywania oraz neutralizacji szkodliwych odpadów powstałych z usuniętych wypełnień amalgamatowych) – co chroni nasze środowisko.

Gabinet działa samodzielnie na nowym osiedlu – „Magnolia Park” z bardzo dogodnym dojazdem z każdego miejsca miasta. Dzielnica, w której zlokalizowany jest gabinet to okolica bezpieczna i spokojna. W pobliżu znajduje się parking samochodowy, umożliwiający swobodne zaparkowanie pojazdu. Okalająca architektura zapewnia pacjenta, że trafił we właściwe, bezpieczne, przyjazne i gustowne miejsce.


Lokalizacja naszego gabinetu stomatologicznego  (niski parter) i usytuowanie gabinetu przygotowane jest do obsługi pacjentów niepełnosprawnych. Rejestracja na wizytę lekarską możliwa jest na miejscu, telefonicznie i przez stronę internetową. W gabinecie zamontowany jest sprzęt audiowizualny, pomagający pacjentowi zrelaksować się w czasie leczenia.
 

Gabinet został wyposażony przez firmę KaVo o uznanej marce w branży stomatologicznej.

Co nas wyróżnia?

Indywidualizm...

Każdy Pacjent jest wyjątkowy i chcemy, aby właśnie tak był traktowany. Doświadczenie uczy nas, że nie ma standardowych przypadków, a każdy przypadek wymaga personalizacji naszego podejścia. 

Jakość...

Wyznajemy zasadę, że zadanie jest wykonane dobrze albo nie jest wykonane wcale. Dlatego we współpracy z Pacjentami dążymy do tego, aby oferować im najwyższą jakość usług, a co za tym idzie – wysoką satysfakcję z wykonanej pracy. 

Pasja...

Kochamy to co robimy i dzięki temu nasi Pacjenci odczuwają satysfakcję, jaką sprawia nam praca.

Zaangażowanie...

W leczenie każdego Pacjenta angażujemy się całkowicie, gdyż dzięki temu osiągamy oczekiwany efekt w postaci dużej satysfakcji ze strony lekarza i Pacjenta.

 

O mnie...

Studia w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończyłam w 1997r. i od tego czasu pracuję nieprzerwanie w zawodzie. Posiadam duże doświadczenie w stomatologii zachowawczej, endodoncji, pedodoncji, protetyce i chirurgii stomatologicznej. Bogate doświadczenie zawodowe poparte jest udziałem w wielu kursach specjalistycznych zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Na przestrzeni wieloletniej profesjonalnej działalności zdecydowałam podjąć wyzwanie stworzenia własnego nowoczesnego-innowacyjnego gabinetu stomatologicznego.                                                                                                                                       Lek. Dentysta Stomatolog - Anetta Byrska